Verenigingen

 

netzwerk.jpg

 

ECG-verenigingen creëren de legale en financiële basis voor het werk van de beweging.

Doe je mee?  Word vandaag nog lid!

Nationale ECG-verenigingen (11)

Land Vereniging Email Contact
Duitsland Internationale Stichting international@ecogood.org Manfred Jotter
Oostenrijk Oprichtingsvereniging gruendungsverein@ecogood.org Wolfgang Füreder
Oostenrijk Oprichtingsvereniging roland.gutmann@ecogood.org Roland Gutmann
Duitsland Centrale Vereniging Duitsland deutschland@ecogood.org

Ute Haedke, Jutta Hieronymus,
Thomas Deterding, Karl Schneider,
Ralf Wagner, John Wegener

Zwitserland Overkoepelende organisatie schweiz@ecogood.org Luzia Osterwalder
Italië Overkoepelende organisatie info@economia-del-bene-comune.it Bernhard Oberrauch
Spanje Overkoepelende organisatie nodo-organizacion@economia-del-bien-comun.es Mariona Vidal
Zweden Overkoepelende organisatie ecogoodsverige@gmail.com Emma Dalväg
VK

Overkoepelende organisatie

andy.chapman@ecguk.org Andy Chapman
Nederland Overkoepelende organisatie nederland@ecogood.org Elisabeth Rijpkema
Chili Overkoepelende organisatie economiadelbiencomunchile@gmail.com Robin Aurora Ramakers

 

Regionale ECG-verenigingen (13)

Land Vereniging Emain Contact
Oostenrijk Burgenland burgenland@ecogood.org Anja Haider-Wallner
Oostenrijk Steiermark steiermark@ecogood.org Christian Kozina
Oostenrijk Tyrol tirol@ecogood.org Manfred Blachfellner
Oostenrijk Vorarlberg vorarlberg@ecogood.org Susanne Ajakovic
Duitsland Bavaria bayern@ecogood.org Alex Sebö
Duitsland Berlin-Brandenburg berlin@ecogood.org Thomas Deterding
Duitsland Rhein-Neckar rhein-neckar@ecogood.org Joachim Langer
Spanje Andalusia sevilla@economia-del-bien-comun.es Carmen Rodriguez
Spanje Canary Islands grancanaria@economia-del-bien-comun.es Carmen Lobato
Spanje Catalonia francesc.picanyol@gmail.com Francesc Picanyol
Spanje Terrassa terrassa@economia-del-bien-comun.es Xavier López Relat
Spanje Basque Country ebceuskadi@gmail.com Javier Goikoetxea
Spanje Valencia jolumevi@gmail.com Jose Luís Meri